Apartmán U kostela, bytová jednotka 2+KK, byl řádně zkolaudován a odpovídá všem, zejména hygienickým a požárním předpisům. Ubytovaný je vněm povinen dodržovat tyto základní zásady pobytu:

1/ v celém apartmánu je ZAKÁZÁNO KOUŘENÍ

2/ dodržovat noční klid od 22.00 do 6.00 hodin, dobré mravy, pořádek

3/ neničit, nepřesouvat a neodnášet zařízení apartmánu, zakázány jsou jakékoliv úpravy apartmánu

4/ nepoužívat jakékoliv vlastní přídavné topení

    ( pokud máte pocit, že je v apartmánu zima, kontaktujte ubytovatele, může se jednat o závadu na topném systému nebo špatné nastavení termostatických ventilů na radiátorech )

5/ v případě, že chcete používat horkovzdušnou pečící troubu, kontaktujte ubytovatele aby Vás seznámil s jejich obsluhou

6/ při opuštění apartmánu zavřít všechna okna a uzamknout vchodové dveře

DALŠÍ ZÁSADY UBYTOVÁNÍ

A/ doba pobytu

Pokud není dohodnuto jinak je apartmán v den příjezdu připraven po 15.00 hodině.

V den odjezdu je ubytovaný povinen opustit apartmán do 10.00 hodinPouze po dohodě s ubytovatelem je možné tuto lhůtu zdarma prodloužit až do 12.00 hodin. V případě, že ubytovaný požaduje v apartmánu setrvat déle je to pouze po dohodě s ubytovatelem možné, ale účtuje se příplatek 50% z denní ubytovací sazby dle ceníku. Zároveň je možné v apartmánu setrvat maximálně do 21.00 hodin.

B/ věci vnesené

Za věci vnesené do apartmánu Vám ručí ubytovatel. Musíte však při opuštění apartmánu uzavřít všechna okna a dveře. Pokud dojde k odcizení Vašich věcí a nebudou zajištěny okna a dveře ztrácíte jakýkoliv nárok na odškodnění. Ubytovatel nenese žádnou odpovědnost za Vaše vozidlo zaparkované na veřejné komunikaci ani za věci v něm. Též nenese žádnou odpovědnost za Vaše věci neúměrné hodnoty vzhledem k povaze ubytovacího zařízení. Dle obecných zásad se jedná u klenotů a peněz v hotovosti o částku převyšující 5000,- Kč. U ostatních věcí (oblečení, elektronika atd.) je výše náhrady maximálně do 100x (stonásobek) ceny za ubytování na 1 den. Nijak neručíme za jakákoliv živá zvířata.

C/ úklid

V ceně ubytování je závěrečný úklidnikoliv průběžný pokud Váš pobyt není delší než 7 nocí. Při pobytu do 7 nocí Vám není měněno ložní prádlo ani ručníky, při pobytu delším než 7 nocí je výměna a úklid 1x za týden. Pokud budete při Vašem pobytu používat nádobí v kuchyňském koutu, je jeho mytí a úklid na Vás.

Pokud bude apartmán neúměrně znečištěn vzhledem k délce ubytování a počtu ubytovaných osob bude Vám doúčtováno 1000,- Kč za nadměrný úklid.

D/ poškození nebo nefunkčnost zařízení

V případě poruchy či poškození zařízení apartmánu je ubytovaný povinen neprodleně tuto skutečnost oznámit ubytovateli. V žádném případě se nepokoušejte zařízení sami opravit, zvláště jedná-li se o elektrické nebo plynové zařízení.

PŘI HRUBÉM NEBO OPAKOVANÉM PORUŠENÍ TOHOTO UBYTOVACÍHO ŘÁDU JE UBYTOVATEL OPRÁVNĚN OKAMŽITĚ UKONČIT NÁJEMNÍ VZTAH A V PŘÍPADĚ POŠKOZENÍ ZAŘÍZENÍ APARTMÁNU POŽADOVAT FINANČNÍ NÁHRADU.

Drtivá většina našich klientů se chová v apartmánu naprosto v souladu s tímto ubytovacím řádem, věříme, že patříte k této skupině a za některé „ tvrdé “ výroky se předem omlouváme!